Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Banka

  NLB Prishtina

  Kosta Novakoviq PN
  Prishtine
  Kosove
  10000
  Kosovë

  038 240 230 | 000 | 111
  038 246 189
  http://www.nlbprishitna-kos.com

   

  NLB Prishtina, njëra ndër bankat më të suksesshme në Kosovë, përmes eksperiencës dhe njohurive të gjëra është duke luajtur rol esencial në zhvillimin e sektorit bankar.

  Suksesi ynë mbështetet në angazhimin tonë të fuqishëm për të ofruar shërbime cilësore, produkte të ndryshme bankare të krijuara në bazë të nevojave të klientëve, si dhe duke krijuar dhe mbajtur një lidhje dhe kujdes të veçantë ndaj klientëve tanë individual dhe afarist.

  Duke qenë pjesë e Grupit NLB, grupit më të fuqishëm bankar në regjion, NLB Prishtina është në pozitë të shkëlqyer për ti ndihmuar klientët e vet që ti arrijnë vizionet e tyre.

   

   


  Për të shtuar biznesin tuaj në direktoriumin e www.prishtina.com shkruani në [email protected]

  Komentet

  ymrije beqiri

  07 Maj 2014 - 16:55

  prsh,jam klinete e juaj ka 11vite kam apliku per kredi qe 1 muaj qka esht ne pytje qe po duht gjithe keto koht te presime per realizimin e kredis kur kam plotsu qka kerko bnl tung

  fikrije sejdiu qerimi

  13 Mars 2014 - 12:10

  fikrije sejdiu qerimi y.Albert a kisha me mar nej informat nga ju per ish puntoret e bankes se lublanes ekspoy.ne gjilan a kemi diqka qe kem punu mbi 15 vite qe e dham kontributin ton dhe tash e sa vite gjendemi pa pune pa asnji cent nga kjo bank me emra te ndryshem qe mur prej se u hjek blublanes as per nji imsine te vogel kurr skemi mar asnji informat prej se jemi dal prej asaj dere.me respekt y. Albert lumezi nja ish kolegja e juaj me nikoh e kaluar ne bl.ne prishtin Fikrije Sejdiu Qerimi eksp.gjilan me respekt dhe ndergjegjen time qe e kam per ju
  pres pergjegjen tuaj pozitive.me respekt>FIKRIJE SEJDIU QERIMI e pa pune asnji dit prej aty viti gjilan 13.o3.2014

  Besnik Zekolli

  08 Mars 2014 - 21:24

  Jam klient i NLB banka dua ta dija sa kohe duhet te press per nje kredi personale te me kthehet pergjigje, kame aplikuar ne NLB per kredi qe tre jave edhe nuk me eshte konfirmuar as nje pergjigje, kame pase shume besim ne kete banke po jame shume i zhgenjyer me menaxhimin e juaj dhe me punen e juaj besoj qe do merret parasysh kjo ankese

  Besnik Zekolli
  Ferizaj

   

  Komento

  Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

  Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!

  Lokacioni