Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Banka

  Raiffeisen

  Komentet

  Arber Krasniqi

  22 Korrik 2014 - 16:53

  Pershendetje!
  Jam
  Jasht shtetit deshta me kqyr gjendjen e llogaris si mun ta dije.

   

  Komento

  Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

  Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!