Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Elektronikė

Computer City

Komentet

bashkim gashi

16 Nëntor 2013 - 08:18

jam bashkiop
apo me pare ne dor
si shkon kjo pun te juuuu
m gashi dhe deshiroj me dit a jepni me kredi llapt

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!