Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Elektronikė

Comtrade

Address:
Rr. Eqrem Çabej p.n.
(Te Instituti Albanologjik)
Prishtinë, Kosovë 10000

Phone:+ 381 38 222 695
Fax: + 381 38 244 099
Cell: + 377 44 222 695

Për të shtuar biznesin tuaj në direktoriumin e www.prishtina.com shkruani në info@prishtina.com

Komentet

Nuk ka asnjë koment

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!