Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Elektronikė

  Neptun

  Komentet

  shemsedin zogaj

  25 Korrik 2014 - 13:51

  Kam paguar dje frigorifer,ishalla me vjen me shpejt
  Perndryshe neptun eshte lider per besueshmeri

  NJAZIa

  23 Maj 2014 - 11:53

  ju pershendes jam nga komuna e podujeves e kam bler nje maqin te larjes Beko qe dy vjet ka garancion 5vite osht ne defekt pak, dhe qe nja 100 her ju thirri her servisin ne podujevë her ne fushkosovë por veq me thoni nestra nestra vim dhe kurr nuk po vini mos i rreni njerzit se fare garancion nuk paskan marre ju koft, servisin ne podujev e thirra edhe sot po nuk po e hap telefonin

  naseri

  26 Prill 2014 - 15:10

  te nderuar para nje jave e kam ble nje tv led fuego por ne disa raste pamja po shoqrohet me nje ndryshim pamje sikur para qitet nje hije , a mund ta kthej tv ta marre nje tjeter
  me respekt naser hoti

  Arian Kutllovci

  26 Dhjetor 2013 - 17:47

  Te nderuar ,

  Po ju shkruaj ne kete menyre e-mail. Jam Arian Kutllovci nga Mitrovica 24 vjeqar ekonomist i diplomuar tani ne perfundim te temes se materit . Kete e-mail te cilin po ju shkruaj ka te beje me nje oferte, une posedoj nje objekt ne Mitrovice e cila gjendet ne hyrje te Mitrovices apo me kjartesisht eshte perball stacionit te autobuseve. Objektin posedon 500 m2 po ashtu edhe podrumi prej 500 m2 , jam i interesuar qe kete objekt ta jap me qera ku si kompani te mire dhe serioze une mendova per ju.
  Nese jeni te interesuar qe biznesin tend ta zhvilloni ne qytetitn e Mitrovices dhe keni nevoje per ndonje objekt, ju lutem mos hezitoni te me telefononi.

  Me respekt ,

  Arian KUTLLOVCI

  e-mail: [email protected]
  gmail: [email protected]
  Mob:+377 44 310 531
  Mob: +386 49 520 374

  sheref Ukallo

  29 Mars 2013 - 15:41

  Te nderuarit
  Ne Shitore e juaj ne Prizren kemi blere "arnica" fshire elektrike u thy nje pjese e fshise jemi drejtu ne prizren ne shitore nuk dulen ne ndihme pastaj ne servisin autorizuar ne prizren nuk ka ate pjese Pastaj jam ndejru sercisit juaj te autorizuar ne prishtin ne Emeshire prej Dhjetori deri me tani ende nuk kan siguru ate pjese CKA TE BEJ A ME GJUJTE fshise Duke pritur pergjegjene juaj
  JU pershendes Ju pres pergjegjen po ashtu do te dergoj edhe nr. e kuponiy ghe garacionit

   

  Komento

  Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

  Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!