Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Elektronikė

  Technomarket

  Phone +381 (0) 38-540-899 ,

  TM Prishtine 049-686-669,

  [email protected]
  http://www.dataprojectel.com

  Për të shtuar biznesin tuaj në direktoriumin e www.prishtina.com shkruani në [email protected]

   

   

  Komentet

  Une vet

  29 Qershor 2014 - 01:12

  Tung a keni projektora edhe sa kushtojn??

  Besim Demiri

  10 Prill 2014 - 10:37

  A keni ne shitje frigorifer Hot point Ariston SDS 1521/HA sa eshte qmimi dhe a mundem me e ble per 12 muaj me karten e re te PROCREDIT -VISA

  adelina jashari

  02 Shkurt 2014 - 03:14

  Keni frigorifer me usb?

  vetoni

  09 Maj 2013 - 15:11

  nese ban nr.te telefonit jam i nteresuar me pyet diqka per klimatizim
  nr imi 044306958

   

  Komento

  Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

  Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!