Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Qeni me fytyrė njeriu

Thonė se shpesh njerėzit qė mbajnė qen krijojnė njė ngjashmėri tė ēuditshme me ta. Por rasti nė fjalė nė fakt ėshtė njė pėrjashtim i madh dhe krejt i veēantė.

07 Shkurt 2013 - 11:41

Ky qen i këndshëm i racës Shih Tzu ka një ngjashmëri shumë të madhe me pamjen e njeriut.

Qeni 2 vjeç i quajtur Tonik është në kërkim të një strehe të re pasi u shpëtua nga vrasja në Konektikat, SHBA, dhe përveçse fytyra e tij ngjan çuditërisht me atë të një njeriu, përshkruhet si një kafshë shumë miqësore dhe e pëlqen shumë shoqërinë e njerëzve.

Komentet

Nuk ka asnjë koment

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!