Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Trio qensh me triēikėl

Kjo treshe e qenve nuk pėlqen asgjė mė shumė se tė ndjejnė erėn nė veshėt e tyre. Sa herė qė Mary Mayhead udhėton me triēiklin e saj merr m vete edhe tre qentė pėr udhėtim.

17 Prill 2013 - 09:34

Ata quhen Mari, Kiri dhe Hine dhe madje mbajnë edhe syze për të shmangur erën në sy. Pronarja e tyre rrëfen se kur e dinë që do të dalim shëtitje me triçikël nisen të parët drejt vendeve të tyre.(as)

Komentet

Nuk ka asnjë koment

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!