Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Flori sjell “Lule lule” me Kaos (Video)

Ritėm, aromė pranvere,vajza tė bukura dhe lule plot ngjyra sjell kėngėtari shqiptar Flori Mumajesi nė projektin e tij mė tė ri.

08 Korrik 2013 - 09:44

Ai ka publikuar këngën e tij me titull “Lule Lule” në bashkëpunim me reperët e grupit të njohur Kaos.

Një ide origjinale dhe mjaft e gjetur.

Duket se klipi është pritur mjaft mirë nga fansat e Mumajesit, i cili tanimë është një nga këngëtarët më të suksesshëm në tregun shqiptar.

Kjo duket qartë nga klikimet e mara në You Tube menjëherë pas publikimit të këngës.

Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe Flori ka vendosur të mbushë me ritëm ditët e nxehta verore të fansave me këtë projekt.

Klipi është punuar nga “Max Production” dhe threedotsproductions

Komentet

Nuk ka asnjë koment

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!