Moti në Prishtinë: ℃  (℃ max, ℃ min)

Tuna: Jam zogu mė i mirė

"Zogu ma i mirė prej krejtve, dalloj shumė prej tė tjerave, Unė i boj krejt, veēse mu no” – janė vetėm disa nga vargjet e tekstit tė kėngės mė tė re tė kėngėtares Tuna Sejdi. Kėnga ėshtė publikuar dje nė versionin audio, ndėrkohė qė kėto ditė pritet tė prezantohet edhe me videoklip.

17 Qershor 2013 - 11:43

Siç është mësuar tashmë, këngëtarja e dashur shkupjane do të vijë këtë verë me një bashkëpunim. Pas hitit “I asaj”, që e kthehu Tunën në qendër të vëmendjes, ylli i skenës sjell këngën e saj të re në duet me të dashurin aktual, reperin Cozman.

Kënga është pëlqyer shumë nga fansat dhe ka marrë mjaft komente pozitive. Videoklipi “I asaj” e vuri Tunën në shënjestër për shkak se aty këngëtarja prekte ‘zogun’, por këtë fakt ajo e kthehu në një armë të fortë për veten. Kujtojmë që në “Videofest 2013” ajo u shpreh e lumtur për këtë etiketim dhe iu drejtua fansave me fjalinë: “Ju do zogu”.

Komentet

Nuk ka asnjë koment

 

Komento

Ndalohen fyerjet dhe pėrdorimi i gjuhės ofenduese. Prishtina.com mban tė drejtėn e publikimit ose jo tė njė komenti tė caktuar. Pėrmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qėndrim editorial tė redaksisė sė portalit Prishtina.com

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!!